O Klubie

Sunny Club Music to najlepszy klub taneczny i muzyczny w regionie. To miejsce pełne rozrywki na najwyższym poziomie, to klub z pozytywną energią.

Światło i dźwięk najnowszej generacji, wyjątkowa, nowocześnie zaaranżowana sala, najlepsi DJ'e, wyjątkowe drinki, których nie skosztujesz nigdzie indziej !

Występy gwiazd znanych z radia i TV - to tylko niektóre z naszych atutów.

Jeśli kochasz taniec i zabawę w dobrym tonie, to Sunny Club Music jest właśnie dla Ciebie!

Polecamy wcześniejszą rezerwację stolików. Jeśli chcesz zorganizować imprezę urodzinową, imieninową lub po prostu spotkać się ze swoimi wypróbowanymi przyjaciółmi w jednym czasie i miejscu, to nie ma problemu: wydzielimy Wam specjalną strefę podczas imprezy tanecznej w Klubie. Oczywiście chętnie zarezerwujemy także Klub na wyłączność w przypadku organizacji dużej imprezy okolicznościowej (przyjęcie rodzinne, jubileusz, wesele, wieczór kawalerski i panieński, połowinki, studniówka, karczma, comber), integracyjnej, czy firmowej. Na życzenie przygotujemy specjalny wystrój, który - jesteśmy tego pewni - zachwyci Waszych gości.

Klub sąsiaduje bezpośrednio z renomowaną i uznaną restauracją Oberża Piastowska. Kuchnię restauracji oddajemy oczywiście do dyspozycji naszych gości. Jej szefem jest znakomity Tomasz Strzelczyk - zwycięzca konkursu na najlepszego kucharza regionu w plebiscycie Panoramy Legnickiej. Warto spróbować potraw przygotowywanych przez mistrza!

Kilka informacji dodatkowych na temat sali:
300 – ilość miejsc siedzących
Wymiary sali: 24 x 18 m
Nowoczesny system mocowań-szyn na ozdoby ścienne pozwala zorganizować wystawę, imprezę tematyczną, zasłaniając przy tym banerami większość ścian.
Składana scena o rozmiarach 6 x 3 m
Najnowszej generacji laser RGB (wilokolorowy), który umożliwia generacje np. logo klienta, czy też napisy tworzone w trakcie imprezy oraz wyświetla ciekawe animacje tematyczne.
Nagłośnienie marki VOID - jest to marka nr 1 na świecie w systemie nagłośnienia klubowego.
Multimedia (4 telewizory FULL HD).
Nagłośnienie konferencyjne sufitowe, dające równomierne nagłośnienie sali z wykorzystaniem mikrofonów bezprzewodowych, a także z możliwością podłączenia sygnału audio-video, kierującego sygnał z Blu-ray, pendriva, notebooka, czy innego źródła.

Sunny Club Music znajduje się w Legnicy, przy ul. Gwiezdnej 4.

Właścicielem Clubu jest firma PHU Lubinpex Sp. z o.o.

Zobacz regulamin klubu