Warning: Illegal string offset 'normal' in /application/models/functions.php on line 88

O Klubie - Sunny Club Music, najlepsze dyskoteki i imprezy taneczne w Legnicy

O Klubie

Klientom poszukującym nowoczesnych wnętrz i rozwiązań, proponujemy wielofunkcyjną salę, która może pomieścić do 300 miejsc siedzących. Nowoczesny system mocowań na ozdoby ścienne, pozwala zorganizować wystawę czy imprezę tematyczną, zasłaniając przy tym bannerami większość ścian.
Sunny Club Music posiada najnowszej generacji laser RGB (wielokolorowy), który umożliwia generowanie animacji, napisów czy logotypów klienta. Ponadto sala wyposażona jest w nagłośnienie marki VOID - numer 1 na świecie w systemie nagłośnienia klubowego, 4 telewizory FULL HD a także nagłośnienie konferencyjne sufitowe dające równomierne nagłośnienie sali z wykorzystaniem mikrofonów bezprzewodowych oraz z możliwością podłączenia sygnału audio-video, kierującego sygnał z Blu-Ray, pendrive, notebooka czy innego źródła.
Krzesła i stoły możemy ustawić wg upodobań klientów, w formie bankietu zasiadanego, stojącego, podkowy, w ustawieniu teatralnym lub szkolnym.
W Sunny Club Music mieliśmy okazje gościć wiele sław z kraju i świata. Wystąpili u nas między innymi: polscy Beatlesi - czyliGrupa The Postman, Red Lips, DJ C-Bool, Patrycja Markowska, Kombi, Top-One, Gabriel Fleszar, Urszula czy Boney M.

Impreza integracyjna, szkolenie, konferencja, koncert czy inne eventy - zorganizujemy je w pełni profesjonalnie!

Kilka informacji dodatkowych na temat sali:
300 – ilość miejsc siedzących
Wymiary sali: 24 x 18 m
Nowoczesny system mocowań-szyn na ozdoby ścienne pozwala zorganizować wystawę, imprezę tematyczną, zasłaniając przy tym banerami większość ścian.
Składana scena o rozmiarach 6 x 3 m
Najnowszej generacji laser RGB (wilokolorowy), który umożliwia generacje np. logo klienta, czy też napisy tworzone w trakcie imprezy oraz wyświetla ciekawe animacje tematyczne.
Nagłośnienie marki VOID - jest to marka nr 1 na świecie w systemie nagłośnienia klubowego.
Multimedia (4 telewizory FULL HD).
Nagłośnienie konferencyjne sufitowe, dające równomierne nagłośnienie sali z wykorzystaniem mikrofonów bezprzewodowych, a także z możliwością podłączenia sygnału audio-video, kierującego sygnał z Blu-ray, pendriva, notebooka, czy innego źródła.

Sunny Club Music znajduje się w Legnicy, przy ul. Gwiezdnej 4.

Właścicielem Clubu jest firma PHU Lubinpex Sp. z o.o.

Zobacz regulamin klubu